background-image

Kuca na prodaju Petrovaradin 110m2, 532662

Ribnjak, Petrovaradin
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #532662
Pregledano: 717
Kategorija: Kuće
Cena
247.200
Kvadratura
110
Više detalja
agent-card-img
Office Nekretnine
Železnička 26
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Predastavljamo Vam prizemnu kuću u najlepšem delu Petrovaradina, sa prelepim pogledom na grad. Ova nekretnina se nalazi na svega desetak minuta od Novog Sada, na jednoj od najlepših lokacija sa pogledom na Dunav i grad, na Ribnjaku. Kuća je pravljena od čvrstog materijala, i sastoji se od prelepog dnevnog boravka sa velikom terasom sa koje se pruža prelep pogled na Dunav i grad. Dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,čajna kuhinja, kupatilo. U sklopu je i odvojeni jednosoban stan. Prava idila za uživanje. Za više informacija pozovite naše agente.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
532662
Vrsta
Kuće
Mesto
Petrovaradin
Deo grada
Ribnjak
Kvadratura
110 m2
Cena
247.200 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.247,27 €
Stanje nekretnine
Standardna
Površina placa
770 m2
Grejanje
Čvrsta goriva