background-image

Stan na prodaju Novi Sad 36m2, 570767

Bulevar Evrope, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570767
Pregledano: 59
Kategorija: Stanovi
Cena
103.000
Kvadratura
36
Struktura
Jednoiposoban
Više detalja
agent-card-img
Office Nekretnine
Železnička 26
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se nalazi na 3. spratu, ima 33m² uknjiženih, kao i dodatnih oko 3m² terase koja nije uračunata u kvadraturu. Veoma lepo organizovan i svetao, pogodan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan je uknjižen. Može na kredit i kredit za mlade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje!

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
570767
Kvadratura
36 m2
Cena
103.000 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.861,11 €
Sprat
3 / 4
Tehnička opremljenost
Interfon, Internet, Kablovska, Klima, Telefon
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas