Stan na prodaju Novi Sad 41m2, 570345
Šifra: #570345
Pregledano: 25
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
125.920 €
Kvadratura
41 ㎡
Struktura
Dvosoban
sa PDV-om
sa PDV-om
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Nova izgradnja na odličnoj i veoma traženoj lokaciji. Pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima pravo na povrat pdv-a u visini od 10% od cene stana. Oprema stana će biti vrhunska kao i u dosadašnjim zgradama. Ugrađuju se odlična ulazna sigurnosna vrata, uvozna keramika i sanitarije, tarket-parket, pvc-stolarija i medijapan unutrašnja stolarija. Grejanje je na gas i računi će biti izuzetno mali pošto se plaća samo u grejnoj sezoni. Moguće je plaćanje i na više rata. Nekretnina za svaku preporuku.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
570345
Kvadratura
41 m2
Cena
125.920 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.071,22 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
1 / 3