background-image

Stan na prodaju Novi Sad 57m2, 570843

Stara Detelinara, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570843
Pregledano: 21
Kategorija: Stanovi
Cena
193.640
Kvadratura
57
Struktura
Dvosoban
Više detalja
agent-card-img
Office Nekretnine
Železnička 26
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Šifra
570843
Kvadratura
57 m2
Cena
193.640 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.397,19 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
1 / 5
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno